“Святині Поділля”Для бажаючих дізнатися історію, джерела та пам’ятки християнської традиції нашого краю. Ви зможете відвідати Зарваницю. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір.

(2-ох денний тур)

День 1

Переїзд Тернопіль – Зарваниця.

Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір. Зараз на цьому місці споруджено комплекс церковних споруд, що належать Українській Греко-Католицькій Церкві.

Далі переїзд до м.Бучач.

Екскурсія по м. Бучач, де можна побачити ратушу XVII ст. яка знаходиться в хорошому стані і дотепер. Над даною спорудою трудились такі відомі митці як архітектор Б. Меретин і скульптор Й.Пінзель, який вніс значний внесок у архітектурне оздоблення міста. Його скульптурне оздоблення до сьогодні збереглося на церкві Святої Покрови та іконостасі в Успенському костелі.

Зараз у Бучачі налічується 8 пам’яток архітектури загальноукраїнського значення: ратуша, замок, Василіанський монастир, Здвиженська церква, Святопокровська церква, церква св. Миколая, римокатолицький костел Успіння Матері Божої, руїни церкви в урочищі Монастирок.

Переїзд с.Язлівець.

Екскурсія  в  жіночий монастир Згромадження Сестер Непорочного Зачаття. Огляд залишків замку XIV ст., князів  Язлівецьких  та  палацу  Понятовських, заснованого у XVIIIст.

Нічліг на базі “Над Стрипою”.

День 2

Переїзд до с.Нирків.

Тут ви маєте можливість насолодитись прекрасними краєвидами, скупатись в найбільшому рівнинному водоспаді України висотою 16м. на р.Джурин. Також в цій місцевості є залишки Червоногородського замку-палацу та костелу XVIIст.

Також всі бажаючі мають змогу відвідати водоспад “Дівочі сльози”, який знаходиться на скелі, на віддалі 2 км від Червоногородського водоспаду. Надзвичайно мальовничий водоспад.

Поряд у травертиновій скелі – печера-келія монаха відлюдника та джерело цілющої води біля якого, за народними переказами, з’явилася Матір Божа. Кажуть, що вода з цього джерела дуже помічна. Особливо гарний цей водоспад в першій половині дня, коли під променями сонця вода, що падає з оброслої мохом скелі виблискує всіма кольорами веселки. Ця неймовірна краса просто захоплює в полон не тільки погляд, а здається і душу з усіма думками та мріями.

По закінченню екскурсій переїзд до м.Тернопіль.

Замовити подорож

Залишіть будь ласка ваші контактні дані в ці формі, і наші працівники вийдуть з вами на зв"язок

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відгук


  • Наші партнери

    PEGAS Touristik  Туристична фірма Туристична фірма


Відео

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki